Aras Deniz İnşaat A.Ş.

ARAS Deniz İnşaat, güçlü filosu ve alanında uzman kadrosuyla, 1995 yılından bugüne dalgakıran, iskele, rıhtım ve kıyı koruma yapıları, deniz tabanı tarama ve zemin iyileştirme, deniz suyu alma ve deşarj yapıları,  açık deniz jeoteknik araştırmaları, sualtı teknoloji ve ölçüm (batimetre) hizmetleri, keson batırma operasyonları, deniz operasyonları, denizaltı kablo döşeme, yakın kıyı petrol ve gaz boru hatları  alanlarında ulusal ve uluslararası sularda bütün deniz projelerinde çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Web Sitesini Ziyaret Et
Aras Deniz İnşaat A.Ş.

Aras Salvage Enkaz Kaldırma Acil Müdahale ve Deniz Teknolojileri A.Ş

Alanında uzman deniz personeli ve donanımlı güçlü filosu ile gemi kurtarma, enkaz kaldırma, acil müdahale, römorkaj, gemi işletme, teknik süpervizyon, Oil & GAS servisleri ve açık deniz faaliyetleri destek hizmetleri sunmaktadır. Üstlendiğimiz her proje , her zaman, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı cevabı vererek uygun şekilde planlanır ve yürütülür. ISU ve IMCA üyesi olan Aras Salvage, her yıl acil müdahale hizmetleri de dahil olmak üzere birçok kurtarma operasyonunu geniş deneyime sahip uzman ekipleri ile gerçekleştirmektedir.

Web Sitesini Ziyaret Et
Aras Salvage Enkaz Kaldırma Acil Müdahale ve Deniz Teknolojileri A.Ş

Aras Tersanecilik ve Gemi İnşaa A.Ş.

Aras Tersanecilik Hizmetleri, 1995 yılından bu yana biriktirdiğimiz tecrübemizi kullanarak deniz ekipmanlarının tamir bakımı ve yeni inşaasını gerçekleştirmekte yenilikçi çözüm yöntemleriyle müşteri taleplerini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Web Sitesini Ziyaret Et
Aras Tersanecilik ve Gemi İnşaa A.Ş.

Aras Gemi Tasarımı A.Ş.

Aras Gemi Tasarımı, gemi inşa faaliyetlerinin gerektirdiği tüm mühendislik çalışmaları başta olmak üzere tasarım, modelleme projelendirme, resim ve proje çizimlerinin gerçekleştirilmesi hizmetlerini deneyimli  mühendislik kadrosu ile vermektedir. Verilen bu dizayn hizmetlerinin yanı sıra eksperlik, sörveyörlük, hakemlik, müşavirlik, ve mesleki kontrol hizmetleri de yerinde verilen diğer hizmetlerdir.

Web Sitesini Ziyaret Et
Aras Gemi Tasarımı A.Ş.

Sonitus Mühendislik Danışmanlık A.Ş.

2016 yılında kurulan Sonitus Mühendislik Danışmanlık A.Ş., Türkiye’nin önemli teknoloji üslerinden biri olan GOSB Teknopark’ ta tüm çalışmalarını gizlilik ve hassasiyet içinde yürüterek; "Aras Marine Yatırım Holding" çatısı altında Kocaeli İMES Dilovası Organize Sanayi Bölgesi'nde, modern teknoloji ile donatılmış fabrikası ile ülke ekonomimize önemli değer katmaktadır.

Sonitus Mühendislik Danışmanlık A.Ş., müşteri hedeflerine özel, sistem ve inovatif çözümler geliştirip; hedef pazar ve teknoloji trendlerini kapsamlı bir şekilde analiz ederek, tasarım ve müşteri odaklı bir bakış açısıyla Savunma, Denizcilik, ve Deniz İnşaat sanayileri başta olmak üzere birçok alanda yüksek teknolojili ürün ve mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Web Sitesini Ziyaret Et
Sonitus Mühendislik Danışmanlık A.Ş.

Advens Mühendislik A.Ş.

Advens Mühendislik Danışmanlık A.Ş., Türkiye’nin önemli teknoloji üslerinden biri olan Teknopark İstanbul’da Nato Tesis Güvenlik Sertifikası başvuru aşamasında olan ofisiyle tüm çalışmalarını gizlilik ve hassasiyet içinde yürüterek; "Aras Marine Yatırım Holding" çatısı altında ülke ekonomimize önemli değer katmaktadır.

Advens Mühendislik Danışmanlık A.Ş., müşteri hedeflerine özel, sistem ve inovatif çözümler geliştirip; hedef pazar ve teknoloji trendlerini kapsamlı bir şekilde analiz ederek, tasarım ve müşteri odaklı bir bakış açısıyla Savunma, Denizcilik, ve Deniz İnşaat sanayileri başta olmak üzere birçok alanda ileri mühendislik çözümleri sunuyor.

Web Sitesini Ziyaret Et
Advens Mühendislik A.Ş.

Tüm soru ve görüşleriniz için bize ulaşın.

© Copright 1995 - 2022 | Aras Marine Yatırım Holding