Please enable JS

ONURSAL BAŞKANDAN

GELECEĞİ DÜŞÜNÜYOR
ÖNCE İNSANI ÖNEMSİYORUZ

Çok sayıda uzmanlık alanında, ileri mühendislik projelerinde tecrübe kazanmış ekibimiz, her zaman en katı güvenlik standartlarına bağlı kalarak tüm dünyada çalışmaktadır.

 

ONURSAL BAŞKANIMIZIN MESAJI

1995 yılında, o güne kadar biriktirdiğimiz uluslararası tecrübemiz ve özgüvenimiz ile uluslararası sularda tanınan bir Türk Şirketi olmak hedefiyle çıktığımız yolda hedeflerimizi ileriye doğru sürekli revize ederek, öğrenerek, yenilenerek, çoğalarak emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.
Şirketimizin gelişmesinde, büyümesinde ülkemizin refahı ve gelişimi ön şartımız olmuş, kendimize koyduğumuz bu şart; aldığımız her projede, bulunduğumuz her ülkede yalnız şirketimize değil, ülkemiz şirketlerine ve uzmanlarına güvenin artmasına katkı sağlamıştır.
Başta üst yönetimimiz olmak üzere her kademede görev yapan takım arkadaşlarımız dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor, karşılaşılan yada karşılaşılabilecek olan tüm zorlukları aşmanın yollarını arıyor, gelişiyor, geliştiriyor, bilgiye yatırım yapıyor, yeni yollar açıyoruz.
İnanıyoruz ki insana yapılan yatırım, geleceğe yapılan en gerçek yatırımdır.
Bugün Katma değer üreten, vizyoner bir şirket olarak dünyanın tüm sularında saygıyla anılmanın koşullarını yerine getiren, insana ve ar-geye yatırımı önceliklerine almış, ortak hedeflere ve değerlere sahip kocaman bir aile olmaktan gurur duyuyoruz.

Mustafa ALPASLAN